img Partners

WCM Solutions

logo wcm

World Class Manufacturing (WCM) Solutions sprzedaje i wspiera rozwiązania Zarządzania Przemysłem skierowane do średniej wielkości firm produkcyjnych. Firma – z siedziba główną w Mediolanie ( Milano) jest jedynym dystrybutorem we Włoszech rozwiązań pakietu oprogramowania SyteLine Extended ERP firmy Infor Inc. od 1998 roku.

Obszar rynku, do którego WCM Solutions adresuje swoje rozwiązania to rynek firm produkcji dyskretnej, które wytwarzają produkty w trybie Produkcja na Zamówienie ( Make-to-Order ), Konstruowanie na Zamówienie ( Engineering-to Order ), Produkcja na Magazyn ( Make-to Stock ) i Produkcja Mieszana ( Hybrid ) w segmencie Maszyny i Urządzenia Przemysłowe, Aeronautyka i Przestrzeń Kosmiczna, Urządzenia Elektryczne and Elektroniczne, Pompy i Zawory, Meble i Opakowania.

WCM Solutions uważa, że usługi doradcze i wsparcie techniczne jest istotnym elementem jej oferty. Jej klienci mogą liczyć na konsultantów WCM Solutions, z doświadczeniem od 10 do 20 lat w tym biznesie lub firm partnerskich WCM Solutions, wykonujących usługi Zarządzanie Projektami, Wdrażanie systemów ERP, Szkolenia, Konsultacje, Doradztwo Techniczne, Tworzenie Oprogramowania, Integracja Systemów.

Odwiedź stronę: http://www.wcmsolutions.it/