img Products

Infor CRM

Infor CRM Epiphany to wiodące na rynku rozwiązanie, które pomaga firmom zorientowanych na klienta zrealizować większość interakcji z klientami, zwiększyć sprzedaż, marketing i operacje usług w celu zwiększenia lojalności, polepszenia preferencji marki i poprawy rentowności. Niezależnie czy Twoim celem jest lepsze wykorzystanie możliwości marketingu wchodzącego, przeprowadzania mądrzejszych kampanii marketingowych wychodzących lub zwiększenie efektywności sprzedaży i operacji serwisu, Infor CRM Epiphany usprawnia cały proces zarządzania relacjami z klientami przy najniższym całkowitym koszcie posiadania.

System zawiera następujące elementy:

  • Marketing dla połączeń przychodzących i marketing wychodzący który usprawnia procesy kampanii marketingowych i pomaga w identyfikacji wartościowych ofert w momencie interakcji z klientem.
  • Automatyzację sprzedaży dla sprzedawców i możliwości zarządzania szansami, które ułatwiają rozmówy z klientami, wyświetlając informacje o kliencie w każdej interakcji.
  • Usługa dostarcza przedstawicielom handlowym obsługującym klienta jednolity obraz klienta ze wszystkich istniejących systemów i umożliwia im maksymalne skrócenie czasu rozmowy i rozwiązanie problemów już w pierwszej rozmowie.

PDF:

pdfInfor CRM Business Edition brochure English.pdf

pdfInfor CRM Epiphany for Consumer Products datasheet English.pdf

pdfInfor CRM for Retail industry brochure English.pdf

Powrót