img Produkty

Infor ERP Adage

Infor ERP Adage pomaga firmom produkcyjnym, takim jak Twoja, lepiej reagować na zmiany i szanse. Czyni to dostarczając aplikacje dostosowane do specyfiki produkcji procesowej, które pozwalają na ciagłe ulepszanie biznesu.

Będzie możliwe stałe osiąganie korzyści dzięki zastosowaniu Infor ERP Adage pozwalającym na zwiększenie efektywności podstawowych procesów biznesowych. Co więcej, rozwiązanie pozwala na zwiększenie zyskowności sprzedawanych produktów. Jego funkcje cenników i promocji cenowych pomogą dokładniej zarządzać upustami i promocjami. Można również zwiększyć przejrzystość informacji, przy jednoczesnym obniżeniu bieżących wysiłków utrzymania, co pozwala skupić się bardziej na poprawie swojego biznesu.

Główne funkcje obejmują:

  • Obsługę pozyskanych zamówień od zamówienia do gotówki, specyfikacji, wycen, alokacji zysków i przydatności do użytku.
  • Plan produkcji wraz z co-produktami i produktami ubocznymi, odwrócona struktura materiału (BOM), wiele jednostek miar oraz usprawniona produkcja i pakowanie.
  • Obsługę od zamówienia do zapłaty zależnie od jakości dostawy, obsługę płatności zależnie od realizacji i jakości materiałów oraz uzgadnianie płatności.
  • Zarządzanie finansowe zintegrowane ze wszystkimi procesami biznesowymi.
  • Wiele atrybutów, wiele dat i koszty rzeczywiste powiązane z łańcuchem wartości, jak również specyficznymi aplikacjami biznesowymi i standardową integracją z wiodącymi w przemyśle aplikacjami planowania łańcucha dostaw i PLM, powduje, że Infor ERP Adage może zoptymalizować rentowność i przydatnośc do użytku w każdej transakcji.

PDF:

pdfInfor ERP Adage brochure.pdf

pdfInfor ERP Adage MyDay brochure English.pdf

pdfInfor ERP Adage Order to Cash brochure.pdf

pdfInfor ERP Adage Plan to Produce brochure.pdf

pdfInfor ERP Adage Procure to Pay brochure.pdf

pdfKey Solution Strengths for Process Manufacturers Whitepaper English.pdf

pdfInfor Chemical Essentials brochure ERP English.pdf

pdfFour key questions ensuring continual IT innovationa at CPG companies whitepaper English.pdf